سرمایه گذاری در ساخت کارخانه های تولید تجهیزات پزشکی


مشاوره سرمایه گذاری
ایجاد کارخانه
دانش فنی
عرضه محصول

سرمایه گذاریبه وب سايت تخصصي سرمايه گذاري در ساخت کارخانه های تولید تجهیزات پزشکی یکبار مصرف خوش آمديد ... شما هم مي توانيد با سرمايه گذاري مناسب ضمن کسب درآمد بالا از کارآفرينان ايران باشيد. ما معتقديم اگر يک سرمايه گذار از همه جوانب سرمايه گذاري خود آگاه باشد مي تواند موفق باشد.

Random Name

با چه ميزان سرمايه گذاری می توانيد کارخانه دار شويد؟  با توجه به امکانات و انتخاب هاي متنوع موجود براي سرمايه گذاري ،با هر سرمايه ای می توانيد وارد اين صنعت شويد.
- وام هاي بانکی و حمايت هاي دولتی جهت سرمایه گذاری در صنایه پزشکی
- امکان تبادل پاياپاي دارايي هاي غيرمنقول جهت سرمایه گذاری
- ايجاد شرکت هاي تعاوني مشارکت در سرمایه گذاری
با توجه به میزان سرمایه گذاری شما و امکانات موجود از بین 27 طرح خط های تولید تجهیزات پزشکی عمدتا جدید و همچنین 70 محصول پرفروش و 15 مورد محصول دانش بنیان می توان طرح اقتصادی را انتخاب کرد.
Random Name

چرا سرمايه گذاری در صنعت تجهيزات پزشکی؟براساس آمار منتشر شده سالانه بیش از 5/1 میلیارد دلار اقلام پزشکی وارد کشور می شود.
میزان قابل توجهی از این مبلغ اقلامی است که تولید آنها در کشور ممکن و بسیار مقرون به صرفه است.صرفه اقتصادی تولید تجهیزات پزشکی ،ارزش افزوده بسیار بالا و بسیار پر کشش این محصول است.
علاوه بر تامین نیاز داخل ،بازارهای خارجی نیز برای تولیدکنندگان قابل دسترس هستند.کشورهای همسایه ،اعراب ،شمال آفرقا و آسیای مرکزی از جمله بازارهای هدف عرضه تجهیزات پزشکی داخل کشور می باشند.علاوه بر آن به علت عدم کیفیت محصولات وارداتی از هند و چین با این سرمایه گذاری می توان علاوه بر افزایش ثروت به بهبود کیفیت محصولات ایرانی رسید که در واقع کمک به جامعه بیماران است .

Random Name

چرا به ما اعتماد کنيد و برای سرمايه گذاری با ما همراه شويد؟با بيش از 33 سال تجربه در زمينه ايجاد کارخانه های  توليد تجهيزات پزشکي،شرکت "نوايده انديشان ماشين سازي حسيني" آماده ارائه تجربيات خود به کسانی که مايل به سرمایه گذاری در اين صنعت پرسود هستند.همواره بزرگترين افتخار ما رضايت کامل مشتريان و کارفرمايان بوده است .کارفرماياني که شامل بزرگترين و موفق ترين توليدکنندگان تجهيزات پزشکي هستندو همچنان از خدمات و همراهي ما برخوردارند.
خدمات بی وقفه در خصوص 125 شرکتی که با "نیامش" همکاری داشته و رضایت مندی آنان با حفظ کیفیت ،دانش بومی مورد استفاده در پروژه ها و نرخ بازده سرمایه کوتاه مدت از نقاط قوت شرکت است که منجر به اعتماد سازی در سرمایه گزاران شده است .

مشتریان ما